Fatih Mh. Nüket Celal Ersoy Cd. No:2 Kat:1 Daire:2 Şehitkamil/Gaziantep

Ayıntap Hukuk Bürosu

Çalışma Alanlarımız

Ayıntap Hukuk Bürosu

15 Yıllık Tecrübe

AYINTAP HUKUK BÜROSU, alanında uzman avukat kadrosuyla en iyi ve en etkin hukuki desteği vermekte olup müvekkil öncelikli ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

Her türlü hukuki ve ticari konulara ilişkin gerçek ve tüzel kişilere, yerli ve yabancı müvekkillerine hızlı sonuç alma, dürüstlük, güven, gizlilik ilkelerini benimseyerek en üst seviyede müvekkil memnuniyetini sağlayarak, büyük titizlikle ve geniş kadrosu ile danışmanlık, dava takibi, icra takibi ve iflas takibi hizmetlerini sunmaktadır.

Büromuz, hızlı ve etkili çözüm alabilmek, geniş kapsamlı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamak için Türkiye genelinde birçok hukuk bürosuyla ve çeşitli konularda alanlarında uzman ve danışmanlar vasıtasıyla kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müvekkillerinin karşılaştıkları sorunlara en kısa zamanda çözüm bulmaktadır.

Hukuk hizmetini en üst seviyede tutmak amacıyla, alanında uzman avukatların oluşturduğu kadrosu ile AYINTAP HUKUK BÜROSU, hukuki birikim ve deneyimlerini değerli müvekkilleri ile paylaşarak, hukuk ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

34 Steuben St, Brooklyn, NY 11205
Mon - Sat: 7:00-18:00
(205)-509-1845
contact@constrau.com
[mc4wp_form id="72"]
Copyright © 2019 Designed by Ovatheme. All rights reserved.