Fatih Mh. Nüket Celal Ersoy Cd. No:2 Kat:1 Daire:2 Şehitkamil/Gaziantep

Sözleşme Hukuku

Sözleşme Hukuku

Sözleşme hukukunun düzenleme alanına giren hukuki iş, işlem, uyuşmazlık ve davada hukuki temsil & danışmanlık hizmetlerini icra eder. Sözleşme avukatı, sözleşmeler hukukuna ilişkin sahip olduğu hukuki bilgi, birikim ve deneyimi, müvekkillerinin ve danışanlarının istifadesine tahsis etmek suretiyle hak, menfaat, maddiyat ve zaman kaybı yaşanmasının önüne geçer.

Sözleşmeler hukuku avukatı tarafından verilen danışmanlık hizmetleri, ilgililerin hukuki bakımdan en doğru yol haritasında hareket etmeleri adına önemlidir. Düzenlenecek sözleşmeye ilişkin avukat yardımına başvurulduğu takdirde, sözleşme metninin hazırlanması ve temsil olunan tarafın hak ve menfaatinin hukuki yatırımlarla güvence altına alınması sağlanır.

İleri seviye hukuki bilgi ve deneyim isteyen sözleşmeler hukuku işlerinde muhtemel mağduriyetlerin ve hak kayıplarının önüne geçilmesi, hakkın hukuki yol ve yöntemlerle aranabilmesi adına yetkin, deneyimli ve uzman bir sözleşmeler hukuku avukatından yardım almak, en doğru ve sağlıklı olan yaklaşım olacaktır. Aksi takdirde, telafisi güç hukuki kayıplar yaşanması kuvvetle muhtemeldir.

Fatih Mh. Nüket Celal Ersoy Cd. No:2 Kat:1 Daire:2
Pzt - Cmt: 08:30-18:00
www.ayintaphukukburosu.com
[mc4wp_form id="72"]
Copyright © 2023 Ayıntap Hukuk Bürosu Tüm Hakları Saklıdır.